Usługi transportowe Rzeszów

Nawiążemy współprace ze sklepami meblowymi, RTV - AGD hurtowniami, spedycjami z każdym kto szuka solidnego i odpowiedzialnego przewoźnika. Firma TUPAJ usługi przewozowe oferuje profesjonalny transport krajowy, usługi spedycyjne na terenie całej Polski 24h. Dystrybucję towarów, transport ekspresowy dedykowany, przewóz rzeczy wielkogabarytowych i niewymiarowych. Pilne zlecenia Door - Door.

        

Szukasz bagażówki? W Rzeszowie zamów w firmie TUPAJ! Dysponujemy pokaźną flotą bagażówek wyposażonych w windy załadowcze o udźwigu 500kg, kubaturze 20m3 i ładowności 1100kg o wymiarach dł.4.30, szer.2.00, wys.2.15. oraz auta plandeki boczny załadunek o wymiarach dł.4.20, szer.2.10, wys.2.20 ładowność 1100kg. Bezpiecznie i sprawnie dowieziemy Twój dobytek we wskazane miejsce. Usługi transportowe w Rzeszowie bez żadnych opłat za dojazd!

                      

Nasza firma specjalizuje się w transporcie rzeczy ciężkich i nietypowych, usługach spedycyjnych o małych i dużych gabarytach. Każdy transport jest ubezpieczony w PZU. Wystawiamy faktury VAT 23%.

Transportujemy mienie takie jak:

Każdy kierowca: posiada telefon komórkowy pozwalający mu  na łączność z biurem i klientem. Dzięki temu  macie pewność, że Wasz ładunek dotrze bezpiecznie w wyznaczone miejsce na czas. Zapewniamy profesjonalne i terminowe dostawy. Satysfakcja klienta to nasz cel. Dlatego organizujemy usługi kompleksowe - od pakowania mienia i zabezpieczania , poprzez załadunek, przewóz i rozładunek, aż do rozpakowania.

Nasza firma jest otwarta na wszelkie współprace z firmami poszukującymi doświadczonych i rzetelnych przewoźników. Nasze samochody są czyste, sprawne, zadbane i przygotowane do drogi.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 505 468 267 lub 507 648 461