Transport Spedycja Rzeszów / Tupaj

                                                         . 
 Usługa skierowana jest do firm i instytucji a  także osób prywatnych. Door – door  bez doładunków i postoju prosto pod wskazany adres w trybie expresowym.

Obsługujemy transport drobnicowy tzw. "doładunki". Jest to najlepszy sposób jeśli mamy pojazd w danym mieście. Zawsze szanujemy Twój czas i pieniądze
  
Wieloletnie doświadczenie kierowców sprawia, że jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego  miejsca w kraju. Nowoczesne systemy GPS pozwala wybrać najszybszą bezpośrednią drogę. 
  

POSIADAMY UBEZPIECZENIE OCP

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT. 

Do dyspozycji samochody dostawcze kontenery i plandeki o ładowności do 1100 kg, objętość 20m3. (8ep) Jest to najszybsza forma transportu drogowego, gdyż auta z tej kategorii nie mają tachografów a dodatkowo 2-u osobowa obsada zapewnia prawie cały czas jazdę. Kolejnym atutem jest fakt, iż w/w samochody posiadają dopuszczalną masę całkowitą (DMC) do 3,5t, co sprawia, że nie podlegają ograniczeniom drogowym a zatem mogą wjechać prawie w każdą uliczkę, czy nawet do samego centrum miasta.   

          

Przewozimy: meble, paczki, dokumenty, motory, quady, pianina, sejfy, kasy pancerne, towar na paletach, ładunki nie typowe, lady chłodnicze, kserokopiarki, sprzęt RTV AGD.

     

Kursujemy na trasach: Rzeszów - Kraków - Rzeszów, Rzeszów - Warszawa -  Rzeszów, Rzeszów - Lublin - Rzeszów,  oraz cały kraj. 

Dzięki własnemu zapleczu transportowemu zapewniamy szybkie i profesjonalne, usługi transportowo - spedycyjne polegające na terminowych dostawach. Pracujemy 24h/7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 505 468 267 lub 507 648 461