Tani Transport pianin Rzeszów/ Tupaj

Nasza firma specjalizuje się w transporcie instrumentów muzycznych, posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczonych pracowników. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych przewozów wszystkie były udane i wykonane bez jakichkolwiek uszkodzeń. 

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 507 648 461 Lub 505 468 267

          

Pianino ze względu na swoje nietypowe gabaryty oraz dużą wagę jest niezwykle podatne na uszkodzenia. Wymaga najwyższej ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Nasz zespół jest specjalnie przeszkolony w tym zakresie, a pojazdy, którymi dysponujemy przystosowane są do przewozu nawet bardzo dużych instrumentów. Załadunek, transport oraz rozładunek odbywa się po starannym zabezpieczeniu sprzętu folią ochronną oraz specjalnymi pasami. Dzięki odpowiednim pasom sprawnie i w pełni bezpiecznie wniesiemy instrument na dowolne piętro budynku.

             

Samochody wyposażone w windy ułatwiają szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek. Obite filcem wnętrze kontenera oraz zamontowane uchwyty do mocowania i zabezpieczenia instrumentów pasami. Gwarantujemy doświadczenie i bezpieczeństwo naszych usług jak również ich solidność. Możemy dojechać w każde miejsce w Polsce bez problemu. Materiały zabezpieczające instrumenty GRATIS.

Cena transportu pianin, fortepianów kształtuje się od następujących czynników:

 Prosimy o wysyłanie fotografii pianin i podanie wymiarów oraz określenie piętra załadunku i rozładunku umożliwi nam to na szybszą wycenę.