Przeprowadzka Rzeszów / Poradnik - ważne porady!!!

Jeżeli wybrali Państwo naszą firmę to zarezerwujcie termin i godzinę. Możecie zakupić u nas potrzebne materiały np. taśmy, kartony, worki do pakowania rzeczy osobistych, folie strecz.

 

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 505 468 267 lub 507 648 461

 

    

Sprawdź dokładnie ile rzeczy masz do zabrania. Informacje te będą ważne nie tylko przy pakowaniu (potrzebna ilość kartonów), ale również przy wycenie przeprowadzki. Przy okazji warto zrobić porządki z rzeczami, które są zbędne. Jeśli korzystamy z firmy wszystkie te informacje będą ważne by móc dobrać właściwy samochód oraz liczbę pracowników. Może się zdarzyć, że niedokładnie podany lub zmieniany w ostatniej chwili spis rzeczy spowoduje duże nieprzyjemności, dodatkowe koszty, a przede wszystkim niepotrzebne nerwy.

Wszystko co się da, warto zapakować w kartony max do 15kg lub worki 120l znacznie ułatwi to uporządkowanie rzeczy, ale także sam transport. Książki należy pakować z umiarem. Zbyt ciężki karton może się rozerwać.

Szkło należy zabezpieczyć folią bąbelkową lub papierem. Karton z takimi przedmiotami trzeba oznaczyć napisem Uwaga szkło!

Zabezpieczanie mebli - należywyjąć z nich półki, następnie zakleić taśmą drzwi i szuflady, klucze można zamknąć w jednej z szafek żeby się nie zgubiły. Jeżeli jest możliwość wyniesienia mebli w całości nie należy ich rozkręcać.

SPRZĘT AGD -
zabezpieczyć przed otwarciem drzwiczki lodówki, zmywarki, kuchenki w pralce dodatkowo zabezpiecz bęben by się nie ruszał, drobne agd można owinąć folią strecz lub zapakować w oryginalne opakowania.

SPRZĘT RTV - zapakuj w oryginalne opakowania lub zawiń folią zabezpieczającą lub kocem.