Magazynowanie Rzeszów Przechowalnia Rzeszów

UWAGA ! Nowość pierwsza przechowalnia działa już w Rzeszowie!  Dysponujemy powierzchnią magazynową w budynku chronionym monitoringiem 24h.

DYSKRECJA I BEZPIECZEŃSTWO GWARANTOWANE.

Jeśli macie Państwo remont, przeprowadzkę, zamianę mieszkań, domów, biur, wyjeżdżacie za granicę lub brakuje miejsca na składowanie rzeczy to nasza firma zajmie się ich przechowaniem zarówno od osób prywatnych, firm czy instytucji. Wystawiamy faktury Vat 23%

        

Jesteśmy w stanie przyjąć od państwa meble, paczki, motory, rowery, pianina, rzeczy osobiste, itp. Promocja 10% dla studentów, którzy nie chcą wywozić rzeczy z akademika do domu na czas wakacji.

Magazyn wyposażony: jest w rampę towarową oraz dużą windę którą zjeżdżamy na parter do naszego magazynu, na miejscu wózek paletowy, którym można przewieść rzeczy bez wysiłku.

       

Decydując się na wynajęcie u nas powierzchni  magazynowej dodatkowo możecie zamówić usługę kompleksową  załadunek, transport, rozładunek z naszej strony.

Na czas przechowywania podpisywana jest umowa z naszą firmą.

Teraz magazynowanie staje się takie łatwe!

Opłaty za magazynowanie ustalane są indywidualnie z klientem w zależności od ilości składowanego mienia jak i okresu wynajmu.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 505 468 267 lub 507 648 461